wtorek, 25 sierpnia 2015

Liebster Blog Awards..pierwsze wyróżnienia mojego bloga

       Dzisiaj post całkiem z innej beczki, mianowicie...otrzymałam nominację od Agi z bloga Agusiowe Gotowanie do Libster Blog Award ;-) Przegorąco dziękuję jej za to wyrożnienie, jest mi przeogromnie miło! Dzięki za docenienie i motywacje do dalszych kucharskich poczynań ;-D


Teraz co nieco słowem wstępu....
"Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę". Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów,więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po otrzymaniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby,która Cię nominowała. Następnie trzeba nominować kolejnych 11 osób informując ich o tym i zadać im swoich 11 pytań. Nie wolno nominować osoby,która nas nominowała".

 1. Jeśli jest to Twoja kolejna nominacja,to czy chętnie uczestniczysz w zabawach typu Liebster Blog Award,czy raczej masz ochotę wywiesić tabliczkę-LBA?
  Jest to moja pierwsza nominacja i pierwszy raz biorę udział w takiej inicjatywie wcześniej nie miałam takiej okazji ;-) 
 2. Czy zgodnie z przesłaniem takie nominacje podniosą ilość odwiedzin-jakie jest Twoje zdanie?Szczerze mówiąc pewności nie ma, ale raczej powinno to przyczynić się do tego. Myślę, że to nie jest tu najważniejsze...sama nominacja napawa entuzjazmem do dalszych działań, bo My (blogerska brać ;) czujemy się spełnieni i docenieni w tym co kochamy robić, za co wielki szacunek i poparcie dla takich akcji ;-) 
 3. Jeśli jesteś rannym ptaszkiem,to od czego zaczynasz dzień,jeśli natomiast nocnym markiem,co zatem zaprząta Ci głowę do późnych godzin? Zdecydowanie jestem rannym ptaszkiem ,a swój dzień zaczynam od ukochanej owsianki i wariacji na jej temat, bo dodaję do niej to na co mam akurat ochotę, świeże owoce to podstawa ;-)
 4. Czy na święta lub przyjęcia przyrządzasz nowości,czy raczej wolisz bezstresowo podać coś sprawdzonego?Hmm...choć doskonale zdaję sobie sprawę, że sprawdzone przepisy to podstawa jestem zdecydowanie nastawiona na eksperymenty, często zmieniając też to co przedtem trafiło w mojej kategoryzacji do "sprawdzonych". Po prostu lubię się bawić i zmieniać to co sztapmowe...ale...klasyczne smaki są też dla mnie ujmujące, więc reasumując jestem tak po środku ;-)
 5. Będąc w restauracji,zawsze... Dokładnie kartkuję pare razy caluteńkie menu, zanim coś ostatecznie wybiorę... ;-)
 6. Czy masz jakąś fobię? Tak, mam lęk wysokości ( ale to nie znaczy że rezygnuję z wdrapywania się na wysokie obiekty; po prostu nie  patrzę mocno w dół ;-)
 7. Zakup jakiego urządzenia kuchennego,którego dokonałaś/-eś uważasz po fakcie za wyrzucenie pieniędzy w błoto?
  Szczerze mówiąc nie mam takiego, jak na razie same trafne zakupy ;-)
 8. Ile posiadasz książek kulinarnych? (szacunkowo,bez dokładnych wyliczeń:)Oj,ciężko orzec jednoznacznie...ale tak 10-20 się uzbiera ;-) Przyznaję, że sporo jest też na mojej półce czsopism w takiej tematyce, które także zbieram ;-)
 9. Czy do zdjęć blogowych używasz osobnych gadżetów,czy zazwyczaj są to przedmioty codziennego użytku?Obecnie w fotografii pomaga mi mój tablet ;-) Jednak mam nadzieję, że w przyszłości doczekam się jakiegoś porządnego aparatu fotograficznego ;-)
 10. Czy posty przygotowujesz na bieżąco,od razu po przygotowaniu potrawy,czy zabierasz się za nie,gdy nagromadzi się więcej? Zazwyczaj od razu, stąd mója nazwa bloga...bo okazji jest naprawdę wiele i to codzienne ;)
 11. Czy kiedykolwiek wcześniej gościłaś/-eś na moim blogu? Przyznaję, że wcześniej nie miałam takiej okazji ;-)

A teraz...moja lista nominowanych:

 • http://sio-smutki.blogspot.com
 • http://wybornesmaki.blogspot.com
 • http://sniadanieubasi.blogspot.com
 • http://beatriczenkiczen.blogspot.com
 • http://barepas.blogspot.com
 • http://psgotujemy.blogspot.com
 • http://reanja.blogspot.com
 • http://zkuchnidokuchni.blogspot.com
 • http://gotujekomus.blogspot.com
 • http://decorate-a-cake.blogspot.com
 • http://more-food-love-and-life.blogspot.com
I...moje pytania:
 1. Kiedy pojawił się pomysł na stworzenie własnego bloga? Było to przemyślane czy też narodził sie w głowie spontanicznie?
 2. Skąd czerpiesz pomysły na nowe przepisy? Czy lubisz eksperymentować w kuchni?
 3. Jakie było Twoje pierwsze samodzielnie upieczone ciasto?
 4.  Moja ulubiona muzyka to...
 5. Czy jest jakiś składnik, którego szczególnie nie lubisz, unikasz w tworzeniu swoich potraw, jeśli tak to jaki?
 6. Jesteś indywidualistą w kuchni, czy bardziej wolisz wpólne gotownie niż w pojedynkę?
 7. Bez czego nie może sie obyć Twoja jakakolwiek praca w kuchni?
 8. Tradycyjny kotlet schabowy czy bezmięsne kotlety sojowe, jaglane?
 9. Sprzęt do kuchni o którym nieustannie marzysz to...
 10. Autorytetem w kuchni jest dla mnie...
 11. Jak oceniasz mój blog? (Liczę na cenne sugestie i uwagi bardzo przydatne na początek mojego blogowania ;-) 

4 komentarze:

 1. Bardzo dziękuję,że znalazłaś czas na zabawę,jak dotąd chyba jesteś jedyną spośród 10 nominowanych osób,które znalazły i czas i ochotę:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki raz jeszcze za docenienie, dzięki Tobie mogłam wziąćudział w takiej ciekawej akcji ;-) Zapraszam cześciej do siebie w takim razie ;-D

   Usuń
  2. Z przyjemnością dodałąm Twój blog do ulubionych,teraz będę na bieżąco z przepisami:)

   Usuń
  3. Bardzo się cieszę i jest mi niezmiernie miło, obiecuję też Cię odwiedzać :-)

   Usuń